fbpx

Escalade

VYVOLAJTE U ĽUDÍ ZVEDAVOSŤ

Nová generácia Escalade 2021 je novou úrovňou luxusu. Inovatívne technológie v kombinácii s mimoriadnym dizajnom vytvárajú odvážny vzhľad, s ktorým vždy prídete vo veľkom štýle.

NASTÁVA PRELOM

Escalade 2021 predstavuje prvú ohnutú obrazovku OLED v tomto odvetví s uhlopriečkou viac ako 96 cm (38 palcov). Tento jedinečný prispôsobiteľný displej má dvojnásobnú hustotu pixelov v porovnaní s televízorom s rozlíšením 4K.

ŠOFÉRUJTE BEZ POUŽITIA RÚK S FUNKCIOU SUPER CRUISE™

Budúcnosť šoférovania je tu. Vo vozidle Escalade 2021 je k dispozícii dostupná funkcia Super Cruise, prvý skutočný asistenčný systém pre jazdu bez použitia rúk na kompatibilných diaľniciach.± Super Cruise vo vozidle Escalade ponúka niekoľko nových zlepšení, vrátane funkcie zmeny jazdného pruhu.

Prehrať video

NAJVYŠŠIA ÚROVEŇ HI-FI

Audiotechnika AKG, novinka v automobilovom priemysle určená exkluzívne pre značku Cadillac, prináša do vozidla Escalade profesionálny štúdiový zvuk. Dostupný zvukový systém AKG Studio Reference poskytuje 36 reproduktorov v celej kabíne v rôznych výškových úrovniach a v rôznych polohách, aby ste si mohli vychutnať 360-stupňový zážitok z počúvania.

UMENIE SPOČÍVA V DETAILOCH

Escalade spája neobvyklý prístup so skvele prispôsobeným dizajnom interiéru. Vyberte si z ôsmich luxusných kombinácií interiérových doplnkov a štyroch jedinečných dizajnov sedadiel s rôznymi vzormi perforácie a prešívania.

2020 ESCALADE

ORIGINÁLNA IKONA PRICHÁDZA

2020 XT6

ZAJAZDITE SI, ABY STE UVERILI

Proudly powered by Wpopal.com