fbpx

„Podarilo sa nám zachytiť podstatu značky Cadillac v menšom športovom prevedení.“

-Robin Krieg, vedúci dizajnu exteriéru

MOTOR S TURBODÚCHADLOM

Preplňovaný motor s neúnavným krútiacim momentom 350 Nm a výkonom 237 kW Vám spôsobí závraty. Budete úplne bez seba.

9-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

9-stupňová automatická prevodovka pomáha dodávať okamžitý a úsporný výkon. A to ihneď.

POHON VŠETKÝCH KOLIES S DVOJITOU SPOJKOU

Podobne ako krásna symfónia, aj sofistikovaný systém pohonu všetkých kolies s dvojitou spojkou plynulo dodáva krútiaci moment tým kolesám, ktoré to práve najviac potrebujú. Slasť pre vaše uši.

AKTUÁLNE PONUKY

Zistite, aké sú možnosti kúpy a lízingu vozidla XT4 2020

Kolekcia XT4 Luxury 2020

AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

Automatické systémy núdzového brzdenia vás upozornia na možné kolízie a znížia závažnosť kolízie automatickým núdzovým brzdením, ak ste ešte nezačali brzdiť, alebo posilnením brzdenia vodiča.

SPÄTNÉ ZRKADLO S KAMEROU

Spätné zrkadlo s kamerou vám umožňuje používať tradičné vnútorné spätné zrkadlo alebo displej s obrazom z kamery v zrkadle, ktorý poskytuje široký a neobmedzený výhľad na premávku.

SEDADLO S BEZPEČNOSTNÝMI UPOZORNENIAMI

Štandardné sedadlo s bezpečnostnými upozorneniami vás upozorní na potenciálne nebezpečenstvo jemnými vibráciami vľavo, vpravo alebo na oboch stranách sedadla vodiča.

INTUITÍVNE OVLÁDANIE

S otočným dotykovým ovládačom systému Infotainment a intuitívnym rozložením prístrojovej dosky máte svet ako na dlani. Ruku na to.

PÁROVANIE ZARIADENÍ

Duálne pripojenie Bluetooth® a párovanie telefónov NFC „jedným dotykom“ sú ako ten najlepší spolujazdec na svete. Až na to, že tento spolujazdec vám nikdy svojvoľne nepreladí rádio.

INŠPIRUJÚCI ŠTÝL

Vaša cesta. Váš štýl. Model XT4 aj s originálnym výberom interiérovej úpravy a pozornosťou venovanou každému detailu je prispôsobený vašim požiadavkám. Všetko dokonale ladí.

LUXURY

PREMIUM LUXURY

SPORT

DOSTUPNÉ BEZDOTYKOVÉ ELEKTRICKÉ OTVÁRANIE ZADNÝCH DVERÍ

Nemáte voľné ruky? Žiaden problém. Dostupné bezdotykové elektrické otváranie zadných dverí využíva nožný snímač pod zadným nárazníkom vozidla XT4, vďaka ktorému máte ľahký prístup do batožinového priestoru. Sezam, otvor sa!

DOSTUPNÉ STREŠNÉ LIŠTY

XT4 so strešnými lištami, ktoré možno použiť na prepravu väčšieho nákladu, zvyšuje úroveň dobrodružstva. Na maximum.

18-PALCOVÉ ZLIATINOVÉ DISKY

S 18-palcovými kolesami z ľahkej zliatiny sa štandardne dodáva aj funkcia otáčania hláv okoloidúcich. Modely Premium Luxury a Sport ponúkajú 20-palcové kolesá, aby ste sa mohli odlíšiť ešte viac.​

Proudly powered by Wpopal.com